Друга ріка  29.12.2007 13:17:46

Приємно, що нас розуміє "молодь похилого віку".

Вчора вранці повернулися з Тернополя. Люди,  там дійсно зима! Місто стало ще кращим, коли вдягнуло традиційне новорічне вбрання, але виглядає це все досить природньо.

Ми вже звикли виступати перед будь-якою публікою. Типу, дайте нам слухача, а далі ми знаємо, що з ним робити. Але це було дещо.. Нас запросив губернатор тернопільщини і ми, чесно кажучи, думали, що це буде закрита вечірка в одному із клубів чи ресторанів Тернополя. Дивуванню не було меж, коли ми вийшли на сцену міського БК "Березіль! і... побачили театрально  влаштувавшись,  серйозних та не дуже молодих людей. Молодий та оригінальний губернатор, який представився як,  "просто Юрій"  запросив нас виступити перед  працівниками облдержадміністрації та іншими поважними особами, таким чином, відійшовши від звичної форми народного гуляння та огляду художньої самодіяльності області. Ми, звісно, трохи нервували, але потім заспокоїлись і стали  грати, "як для себе". За півгодини, вельмишановне панство витанцювували і підспівували  не сідаючи до самого кінця концерту! "Вже не сам", "Відчиняй" і "Три хвилини" співали хором всі гуртом!

Ось така прогресивна влада у файному місті Тернополі. Так і хочеться кричати: "Владу молоді!" Ой, чого це я..

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2008 РОКОМ! І нехай він буде найкращим!


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 95

Ні, не почуваю. Я Є МОЛОДИМ!!!

Валер , а як це мати двох синыв? Це ж ти вже великий батько.))

ВЕЧНО МОЛОДОЙ И ВЕЧНО СЧАСТЛИВЫЙ!!!!!!!!! Рада за вас очень - клёво!!! Судя с написаного...всё было драйваво-кайфово...Ваша публика все размножается и размножается...для нее нет ограничений, так же как их нет в вашем творчестве и в ваших душах!!!!!!

Валерка, а вы хоть снег с собой догадались в Киев притащить...очень хочеться!!!)))

С наступающим Волшебным новым годом!!!!!!!!!

Валера, приємно, що ти молодий! Здогадуюсь, що твоїй молодості ти повинен дякувати Богу та матері дитини, яка в тебе нещодавно народилася)))) Сьогодні подивилася передачу Сім'я від А до Я і я наче переродилася та помолодшала сама))))  Доречі, це дуже цікава та корисна передачка для таких батьків як ви та для вашого синочку))))))

Хай росте великим та здоровим твій малиш)))


Всім привіт! Ви знаходитесь в блозі гурту Друга ріка. Тут
з'являються фото, відео та тексти про життя гурту. Додавайте нас до друзів.

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Календарь

Июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua