Друга ріка  31.07.2008 13:08:39

В Бєлокамєнную!

Післязавтра відлітаємо до Москви, де маємо невеличкий виступ, після чого проведемо  зведену  репетицію з "Токіо" та попрацюємо над спільним проектом, що має робочу назву "Догонім"(Доженемо)

Також, найближчим часом, побачите нас на фестивалі "Звєздний бєрєг". Виступ відбудеться 9-го серпня неподалік Севастополя.


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 101 Стр.  1  2 

А той трек "Доженемо" буде виконуватися якою мовою?

І ще одне: гурт "Токіо" взяв собі імідж та стиль Другої Ріки. Наприклад, у кліпі "кагда ти плачєш" (Коли ти плачеш) там соліст має таку ж зачіску, як і Валєра. Також стиль пісень такий самий. Це що за плагіатство? Москаляки безсовісно злизують усе хороше в чужих. Друга ріка, чого ви хочете добитися, працюючи разом з ними?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(( ПО ПЕРШЕ НЕ МОСКАЛЯКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ярік, до твого відома, з Кривого Рогу, якщо для тебе це аж настільки принципово!!! По-друге порівнювати людей за зачісками...Це вже, вибач якої міри ідіотизм? а стилі спрадв схожі, і що тут поганого??!!!! одна голова добре, а дві ліпше) Хорошого забагато не буває! По-моєму в тебе просто надміру хворобливе відношення до всього російського...не можна ж отак..і під одну мірку всіх... А Тоkіо - дуже класний гурт, ти їх хоч слухав? В них надзвичайно глибокі і філософські тексти, але по-моєму безглуздо тобі пояснювати((((( :'(

Ярік не плагіатив нікого!Токіо-група,яка розвивалась і досягала свого всього самостійно без всіляких там плагіатів,і мало того-вони навіть і не знали про існування такої групи,як ДР,коли знімався Федором Бондарчуком кліп на пісню "Когда ты плачешь" (саундтрек КФ "Жара").

Якщо думати так,як ти,ua2004, то можна всіх звинуватити в плагіаті,в тому числі й тебе за аватарку-ти використав на ній зачіску Валери)))))хахаха!!!!!!

не пиши таких тупих дурниць більше!псевдопатріот

ну що ж,друзі,чекаємо кліпу!


Стр.  1  2 

Всім привіт! Ви знаходитесь в блозі гурту Друга ріка. Тут
з'являються фото, відео та тексти про життя гурту. Додавайте нас до друзів.

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Календарь

Июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua