Друга ріка  08.02.2008 12:18:42

ОСЬ ТЕПЕР МИ ПОВЕРНУЛИСЬ!

Так, ще вчора вночі цей виступ був під загрозою, бо коли прийшли на sound-check - зрозуміли, що обираючи зручний зал,  для такої кількості людей,   ми забули про акустичні можливості цього приміщення. Звук на репетиції був жахливий, не зважаючи на професійну команду, яка працювала над ним. В 6-й ранку, коли ми покидали "Глобус" настрій був відповідний і з думкою, що хотіли зробити свято, а виходить все шкереберть - пішли відпочивати. Я не думаю, що комусь вдалося заснути. Тут можна довго описувати те,  що кожен з нас пережив але, як би цей концерт був перший в житті - він міг би бути і останнім:) Ми вірішили закрити очі, а хтось -  вуха і будь-що  виходити на сцену.

Дивуванню не було меж, знаючи, що це нормальне природнє явище, коли люди поглинають зайвий ефект реверберації, (ехо) але ми не думали, що настільки! Ефект поступово зникав, а  виступ  вирівнювався!

Так що, нам залишається вам подякувати, як це не парадоксально, перш за все,  за вашу фізичну присутність! Ви були частиною звуку та одним з секретів вдалого виступу!

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 642 Стр.  1  2  3  4  5  6  7 

Тот, кто любит, отбрасывает на другого свет своего внутреннего "Я" и надеется увидеть отблеск этого света. Подлинная любовь связует двоих, и надо уметь ставить другого превыше себя. К. Бельгиз.

Желаю всем такой искренней и чистой любви!!!

С Днем всех Влюбленных!!! Пусть вашу любовь хранит Святой Валентин!!!

З Днем Валентина! Сьогодні Друга Ріка у Львові! Класно!

ВЧОРА БУЛА НА КОНЦЕРТІ.ПРОСТО СУПЕР!!!....Я ШЕ Й ВЗЯЛА АВТОГРАФ У В.ХАРЧИШИНА, АЛЕ ТАК БІГЛА, ЩО ТЕЛЕФОН ВПАВ І ЗАКОТИВСЯ ПІД МАШИНУ, ДОБРЕ ХОЧ ДІСТАЛА!ДОРЕЧІ, ДРУГА РІКА ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ, ЩО ВИ НЕ ЗАБУВАЄТЕ ПРО ЛЬВІВ І ПРИЇЖДЖАЄТЕ ДО НАС!!!МИ ВАС ЛЮБИМО!!!

...Я СОЛОМІЯ

Стр.  1  2  3  4  5  6  7 

Всім привіт! Ви знаходитесь в блозі гурту Друга ріка. Тут
з'являються фото, відео та тексти про життя гурту. Додавайте нас до друзів.

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Календарь

Июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7