Друга ріка  01.04.2008 22:29:32

Кліп у монтажній.

Так, нарешті, у вівторок відзняли матеріал на пісню "Фурія". Знімальна зміна тривала майже добу, тобто 23 години. Ми це зробили і тепер, чесно кажучи, навіть не цікава думка "видатних режисерів". Дійсно було дуже важко. Не повірю жодному виконавцю, окрім латентних попсарів, що зніматися у кліпах "очєнь прікольно". 8 років тому, саме 27 -го березня ми відзняли наше перше відео на пісню "Впусти мене". З того часу багото чого змінилося у сучасному українському кліпмейкерстві і наш кліповий  рахунок наблизився до 20-ки, але зніматися не стало приємніше. Ми розуміємо, що зйомки - одна із складових нашої роботи, але ж  і щасливі від того, що наше пряме призначення - грати живі концерти!!! Це означає, що "Фурія" - можливо, останній кліп в історії гр.Друга Ріка.

Чекайте на прем'єру з 13-го квітня.nilм'єру


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 89

Чудово розумію чому Валєрка так написав! Але нічого хлопці, то у вас пройде;))) Мине кілька місяців і ви забудете про все погане і знову зніматимете новий кліп! Можливо без великого інтузіазму, але то вам потрібно і ви то чудово розумієте.... Ти ж сам мені сказав, що в нашій країні кліпи мусять зніматися - то необхідність( А ви сильні і витримаєте ще не один десяток кліпів! Ми в вас віримо:*

+1 Реклама-двигатель торговли!!!

(с)MalышkA

Я тоже очень надеюсь, что это было первоапрельской шуткой ;)

Ребятки, хочется уже побыстрее увидеть клип!!!Ато я тоже слова уже выучила))) Хочется увидеть видео!!!

И вообще, вы самые лучшие и самые сильные, так что нечего хныкать - даже в самые трудные минуты мы поддержим вас, что бы ни произошло!!!

Вы с вами!!! И вы будете жить вечно ;)!!!!!

(с)MalышkA

Капец, еще целых 10 дней ждать - помереть можно (((


Всім привіт! Ви знаходитесь в блозі гурту Друга ріка. Тут
з'являються фото, відео та тексти про життя гурту. Додавайте нас до друзів.

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Календарь

Июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua