Друга ріка  01.04.2008 22:29:32

Кліп у монтажній.

Так, нарешті, у вівторок відзняли матеріал на пісню "Фурія". Знімальна зміна тривала майже добу, тобто 23 години. Ми це зробили і тепер, чесно кажучи, навіть не цікава думка "видатних режисерів". Дійсно було дуже важко. Не повірю жодному виконавцю, окрім латентних попсарів, що зніматися у кліпах "очєнь прікольно". 8 років тому, саме 27 -го березня ми відзняли наше перше відео на пісню "Впусти мене". З того часу багото чого змінилося у сучасному українському кліпмейкерстві і наш кліповий  рахунок наблизився до 20-ки, але зніматися не стало приємніше. Ми розуміємо, що зйомки - одна із складових нашої роботи, але ж  і щасливі від того, що наше пряме призначення - грати живі концерти!!! Це означає, що "Фурія" - можливо, останній кліп в історії гр.Друга Ріка.

Чекайте на прем'єру з 13-го квітня.nilм'єру


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 89

Зовсім невелике пояснення:::)))

Мені здається, що Друга Ріка обрала вірну стратегію свого утримання в шоу-бізі,.... навіть якщо цей кліп і в натурі останній....тому що зараз відео-роліків так багато, що вже ця, свого роду, реклама перестає так сильно впливати на смак та погляди слухачів(як в попередні роки), а грошей та сил, нажаль, треба багато викласти, щоб отримати гарний якісний музичний кліп(( але діло навіть не в цьому: просто насьогодні в Україні вже сформувалися сегменти на музичному ринку з певними музичними смаками, та багатьом слухачам нецікава інша музика, окрім тої, яка їм лише подобається...Відеокліп (якщо розглядати як рекламу) розрахований на велику аудиторію, а людей з різноманітними музичними смаками стає все менше, тому скоро такий вид роботи групи (як відеокліпи) буде все менше потрібний любителям музики. До того ж, група Друга Ріка вже досягла піку популярності і скоріше за все на даному етапі її розвитку їй потрібно вже дещо розслабитися та отримувати задоволення від слави - або іншими словами просто давати побільше живих концертів тим, хто їх полюбляє - а таких вже набралося багато і буде звичайно більше, якщо музика Другої Ріки дійде до сердець всіх слухачів! А це саме вони і хочуть робити!!!

Отже, можна твердо сказати, що ДР завжди обирають вірний шлях! Залишається побажати легкої вдачі на багато надхнення для того, щоб вони залишалися в наших серцях та головах на довгий-довгий час!!!

Бррр!!! Не согласна!!! Какой нафиг "пик популярности"!!! Я согласна, канеша, что они в Украине почти первые ;))и давольно популярны..но это не пик!!! Они достаточно молоды и талантливы,что бы еще покорить мир!К сожалению мы(Украина)не Европпа, и одного таланта тут мало..я думаю ты понимаешь о чем я? А клипы никогда не перестануть быть интересными, так как "лицо" колектива или исполнителя играет не последнюю роль у поклонников, да и реклама, не перестанет быть двигателем. Когда ты видишь и слышишь,это намного лучше запоминается, нежели только на слух.

И останавливаться на уже заслуженых и покоренных поклонниках, ваще не стоит...все растет, все меняется. Они достойны большего чем 15:))


Всім привіт! Ви знаходитесь в блозі гурту Друга ріка. Тут
з'являються фото, відео та тексти про життя гурту. Додавайте нас до друзів.

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Календарь

Июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua