Друга ріка  01.04.2008 22:29:32

Кліп у монтажній.

Так, нарешті, у вівторок відзняли матеріал на пісню "Фурія". Знімальна зміна тривала майже добу, тобто 23 години. Ми це зробили і тепер, чесно кажучи, навіть не цікава думка "видатних режисерів". Дійсно було дуже важко. Не повірю жодному виконавцю, окрім латентних попсарів, що зніматися у кліпах "очєнь прікольно". 8 років тому, саме 27 -го березня ми відзняли наше перше відео на пісню "Впусти мене". З того часу багото чого змінилося у сучасному українському кліпмейкерстві і наш кліповий  рахунок наблизився до 20-ки, але зніматися не стало приємніше. Ми розуміємо, що зйомки - одна із складових нашої роботи, але ж  і щасливі від того, що наше пряме призначення - грати живі концерти!!! Це означає, що "Фурія" - можливо, останній кліп в історії гр.Друга Ріка.

Чекайте на прем'єру з 13-го квітня.nilм'єру

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 89

Бррр!!! Не согласна!!! Какой нафиг "пик популярности"!!! Я согласна, канеша, что они в Украине почти первые ;))и давольно популярны..но это не пик!!! Они достаточно молоды и талантливы,что бы еще покорить мир!К сожалению мы(Украина)не Европпа, и одного таланта тут мало..я думаю ты понимаешь о чем я? А клипы никогда не перестануть быть интересными, так как "лицо" колектива или исполнителя играет не последнюю роль у поклонников, да и реклама, не перестанет быть двигателем. Когда ты видишь и слышишь,это намного лучше запоминается, нежели только на слух.

И останавливаться на уже заслуженых и покоренных поклонниках, ваще не стоит...все растет, все меняется. Они достойны большего чем 15:))

Всім привіт! Ви знаходитесь в блозі гурту Друга ріка. Тут
з'являються фото, відео та тексти про життя гурту. Додавайте нас до друзів.

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Календарь

Июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7