Друга ріка  01.04.2008 22:29:32

Кліп у монтажній.

Так, нарешті, у вівторок відзняли матеріал на пісню "Фурія". Знімальна зміна тривала майже добу, тобто 23 години. Ми це зробили і тепер, чесно кажучи, навіть не цікава думка "видатних режисерів". Дійсно було дуже важко. Не повірю жодному виконавцю, окрім латентних попсарів, що зніматися у кліпах "очєнь прікольно". 8 років тому, саме 27 -го березня ми відзняли наше перше відео на пісню "Впусти мене". З того часу багото чого змінилося у сучасному українському кліпмейкерстві і наш кліповий  рахунок наблизився до 20-ки, але зніматися не стало приємніше. Ми розуміємо, що зйомки - одна із складових нашої роботи, але ж  і щасливі від того, що наше пряме призначення - грати живі концерти!!! Це означає, що "Фурія" - можливо, останній кліп в історії гр.Друга Ріка.

Чекайте на прем'єру з 13-го квітня.nilм'єру

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 89

Для Муззы: "Опровержение"

ПРОШУ ЧИТАТЬ МОИ СООБЩЕНИЯ ВНИМАТЕЛЬНО!!!

я писала:

...навіть якщо цей кліп і в натурі останній...(я не сказала, что вообще не надо видеклипов)

...давати побільше живих концертів .... - неужели это худший вариант: мне, допустим, больше нравится ходить на концерты (за последний год ни одного не пропустила в Киеве), чем смотреть на них по телику (притом у меня в общежитии и телика-то нет)))

... і буде звичайно більше, якщо музика Другої Ріки дійде до сердець всіх слухачів...(я верю, что поклонников будет больше и обязательно будут новые)

Если будут вопросы ко мне, то с удовольствием отвечу...))

то есть твоя критика

Я как раз и внимательно читаю..Цитирую по-поводу видеоклипов :<<Відеокліп (якщо розглядати як рекламу) розрахований на велику аудиторію, а людей з різноманітними музичними смаками стає все менше, тому скоро такий вид роботи групи (як відеокліпи) буде все менше потрібний любителям музики.>>

Вотна что я отвечала!!!

<<давати побільше живих концертів .... - неужели это худший вариант: мне, допустим, больше нравится ходить на концерты, чем смотреть на них по телику >>  А кто говорил, что это плохо? И не забывай, что нормальный доход приносят музыкантам корпоративы!!! Страна у нас такая:)))

Всім привіт! Ви знаходитесь в блозі гурту Друга ріка. Тут
з'являються фото, відео та тексти про життя гурту. Додавайте нас до друзів.

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Календарь

Июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7