Друга ріка  01.04.2008 22:29:32

Кліп у монтажній.

Так, нарешті, у вівторок відзняли матеріал на пісню "Фурія". Знімальна зміна тривала майже добу, тобто 23 години. Ми це зробили і тепер, чесно кажучи, навіть не цікава думка "видатних режисерів". Дійсно було дуже важко. Не повірю жодному виконавцю, окрім латентних попсарів, що зніматися у кліпах "очєнь прікольно". 8 років тому, саме 27 -го березня ми відзняли наше перше відео на пісню "Впусти мене". З того часу багото чого змінилося у сучасному українському кліпмейкерстві і наш кліповий  рахунок наблизився до 20-ки, але зніматися не стало приємніше. Ми розуміємо, що зйомки - одна із складових нашої роботи, але ж  і щасливі від того, що наше пряме призначення - грати живі концерти!!! Це означає, що "Фурія" - можливо, останній кліп в історії гр.Друга Ріка.

Чекайте на прем'єру з 13-го квітня.nilм'єру


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 89

Друга Ріка! Кліпи - це єдине, по чому невідомий гурт може стати відомим. Самими альбомами не обмежуйтеся, бо їх не всі будуть купувати, а радіо теж не всі слухають. А ось по телебаченню (тобто кліпи) - пісня одразу стане відомою. Це як реклама, без цього неможливо.

Також треба щоб кліп був цікавим і незвичайним і надовго запам'ятовувався. Тут треба фантазію та оригінальний підхід. Можу про це довго писати, але скажу основні умови успіху кліпу:

Не зупинятися перед труднощами. Коли здається, що життя закінчилось, треба відпочити від усього деякий час. А потім знову братися до діла.

Потрібна фантазія режисера (Віктор Скуратівський - чудовий кліпмейкер).

Оригінальність - треба знімати таке, чого ще ніколи ніхто не знімав (тобто не додумався зняти).

Сюжет не був би зайвим. Не варто обмежуватися показом музикантів.

І взагалі, нестандартний підхід. Це свого роду мистецтво, як і кінематограф, як і писання творів. Гадаю, у кліпі потрібно передати те, що відчуваєш. Щоб коли глядач переглянув кліп, його за душу брало.

Вибачте, що засмічую блоґ, але хотів поділитися думками з ДР. ВИ НАЙКРАЩІ!!! Не здавайтеся, ми вас любимо!!! ;)


Всім привіт! Ви знаходитесь в блозі гурту Друга ріка. Тут
з'являються фото, відео та тексти про життя гурту. Додавайте нас до друзів.

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Календарь

Июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua