Друга ріка  09.06.2008 23:49:18

УВАГА! ПІРАТИ, КРАДІЇ ТА РІЗНІ ХАЛЯВЩИКИ!!!

Звертайте увагу на підробки!!!

Ось піратський трек-лист та не оригінальна обкладинка альбому "МОДА" Це стосується також інтернет-видань.

01. Номер один!
02. Кінець світу
03. Космоzoo
04. Фурія
05. Пропоную - мир
06. Дотик
07. Я полечу
08. Мікрофони
09. О, будь...
10. ДискоМода
11. Не треба

Знайдіть три відмінності та отримайте приз: Оригінальний альбом!!!

Перші п'ять кмітливих отримають диск "Мода"

МODА (піратський)
МODА (оригінальний) 1.Номер один 2.Кінець світу 3.Пропоную мир 4.Дотик 5. Космоzoo 6. О’ будь… 7. Мікрофони 8.Дискомоda 9. Фурія 10. Не треба 11. Я полечу…

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 117 Стр.  1  2 

а мені теж похєр шо ти там думаєш, головне, що я знаю, чого я добилась, мені цього досить

ну так чего именно....

я просто займаюсь улюбленою справою, з якою збираюсь пов"язати все життя. і нехай мої в цьому успіхи здадуться такому великому умніку, як ти, мізерними, в мене ще все попереду. головне - я знаю, чого хочу

И опять в ответе сопли и вопли и ноль конкретики...

та будь ласка, не хоч давитись соплями, давись конкретикою - журналістикою я займаюсь, ходжу два роки до студії і збираюсь якраз вступати на журфак, куди не скажу, щоб не наврочити; стати хочу спортивним журналістом, конкретніше: футбольним оглядачем, так як футбол - це пів-мого життя і я безмежно щаслива, що можу отак поєднати приємне і корисне. задоволений?

хорошо... я работал журналистом... получал и по 50 баков за тысячу...(присредней ставке 4-5)... на сколько в этом отношении професссиональна СЕЙЧАС ты? (а то всякого дерьма написанного выпускниками с купленными дипломами сейчас хватает...

от чесно що-що, а гроші мене тут менше всього цікавлять. не можу сприймати журналістику, як роботу, знаю, розуміння цого вже потім прийде, для мене це зараз просто улюблена справа. про "дерьмо" і куплені дипломи знаю, сама читаю отакий брєд - блювати хочеться. на рахунок професійності - незнаю, я поки що в цьому не дуже продвинулась, в тому плані, що не ганяюсь за публікаціями у відомих журналах, так як знаю, шо це ще не мій рівень, і не хочу, щоб ті, хто читає, так само блювались)) пишу поки що в один динаміський журнал, ну так, для початку.. а взагалі пропоную або закрити цю тему, або продовжити безглузду писанину деінде, і не загажувати ДР блог

ну хошь закрыть тему, так закрой... и вообще, журналист пишет не для себя а для своего клиента - ЧИТАТЕЛЯ... и тут не может быть Нравится - Не нравится... а если оно присутствует... то гнать такого журналиста надо в три шеи....

я знаю, для кого пише журналіст! і що пише він не те, що хоче, а те, що скажуть, але поки у мене є цей вибір, що саме писати, я буду з нього користуватись

тода энто не журналистика....

дуже цікаво. тобто коли мені кажуть "напиши про перемогу Динамо або про новий бунт у ВР", наприклад, я навмисне маю писати те, що не хочу, коли є вибір? от коли його не стане, тоді журналістика і перетвориться на роботу, а поки що..

Народ, ви просто люди з різних планет.Потрібно шукати таких, як сам(а), а не переконувати когось в тому, що він дурний. Ніхто нікому нічого не доведе.Кожен залишиться при своїй думці.Навіщо гаяти час? Не подобається - будь розумнішим - зникни, або йди заробляти свої 50 бакАв за тисячу, чи, дай тобі Боже здоров'я - 5000 за 1000 000.Не мутіть воду в ступі...

Вах...умный ответ (в отличии от поклонников)... даже немного зауважал... Все изчез... ))))

Стр.  1  2 

Всім привіт! Ви знаходитесь в блозі гурту Друга ріка. Тут
з'являються фото, відео та тексти про життя гурту. Додавайте нас до друзів.

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Календарь

Июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7