Друга ріка  10.06.2008 10:14:16

Новий форум!

Дуже скоро на офіційній сторінці www.drugarika.com стартує новий україномовний форум!!!

Ласкаво просимо!!!

Ось, що повідала нам адмін (unHELL), що відповідатиме за роботу форума:

Звертаю вашу увагу на те що посилання на адресу форуму буде відмінною від попередньої, крім того є можливість налаштувати не лише українську мову власного профілю, а й російською або англійською)) та ще багато інших можливостей... про які ви дізнаєтесь особисто познайомившись з перевтіленим форумом! Єдина незручність - всім доведеться зареєструватись повторно, але думаю це не буде проблемою )) Ласкаво просимо додому! Приємного спілкування))


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 112 Стр.  1  2 

Скажіть, якого лиха на форумі буде москальська базарна мова? Друга Ріка - український гурт, тому форум і має бути українським (можна і англійським - це ж міжнародна мова). Я впевнений, що на форумі Сірьоги або дібілана немає української мови, то чому на форумі ДР має бути москальська мова??? До речі, Валерій Харчишин THE BEST!!! Ти мені снився сьогодні (як друг ;). Я у захваті від тебе!

Незнаю, а от мені здається, що кожен має право вибирати, на якій мові йому спілкуватись на форумі, ну має бути свобода вибору. Тим паче, хто сказав, що ДР слухають лише в Україні?))

Да...і...як можна зрівнювати ДРУГУ РІКУ і дібілана?:)))))))))

Пи.Си. Валера, ти теж мені недавно снився)))) Вперше в житті, я аж сама здивувалась)) Ніби ти прийшов до мене додому на фотосесію, а потім пішов не попрощавшись))))

Якщо ДР слухають не лише в Україні, то це не означає, що її слухають лише москалі. Тобто не тільки москальську мову потрібно додати на форум, а й білоруську, польську, грузинську, турецьку, болгарську і т.д. Хай кожен собі вибирає свою рідну мову!

+1))))))


Стр.  1  2 

Всім привіт! Ви знаходитесь в блозі гурту Друга ріка. Тут
з'являються фото, відео та тексти про життя гурту. Додавайте нас до друзів.

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Календарь

Июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua