Друга ріка  04.12.2007 10:05:00

7 грудня Друга ріка онлайн на M1

Вчора відбулась перша репетиція групи за більш ніж двомісячну вимушену перерву. Друга Ріка готується до новорічних ялинок! :)

А на цьому тижні є можливість поспілкуватись с групою online. У найближчу п’ятницю (7 грудня) Друга Ріка завітає до телеканалу М1 і буде цілу годину відповідати на Ваші запитання. Нагадуємо, це відбудеться з 13 до 14 години.

Адреса чату http://m1.tv/ua/

Нажаль, ефірного часу замало, для того, щоб відповісти на всі питання. Саме для цього і створений наш блог. Будьласка, тут ви можете поставити питання ДР.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 114 Стр.  1  2 

Одного раз,. в лікарні мене відвідала вся Друга Ріка, де ми обговорювали - як і коли ми будемо знімати наступний кліп. Після довгого обговорення ми зайшли майже в глухий кут. Не відомо було коли я встану і чи будемо знімати взагалі...

На ранок я зрозумів, що кліп має бути таким і зателефонував Скуріку  та решті музикантам. Вони підтримали цю ідею, яку згодом  реалізував В. Скуратовський  за допомогою О. Борщевського. Більше того, коли я вже міг стояти і трохи рухатись Скуратовський разом з оператором Шкляревським приїхали до мене, щоб відзняти мене в "новому образі":) Дивно, але коли я вперше побачив цей кліп - подумав, що саме цього нам і не вистачало. Тож подякуєм усім творчим  людям, (особливо В.Скуратовському) які працювали над  цим кліпом і подарували нам такий потрібний позитив.

Одного разу, в лікарні, мене відвідала вся Друга Ріка, де ми обговорювали - як і коли ми будемо знімати наступний кліп. Після довгого обговорення ми зайшли майже в глухий кут. Не відомо було коли я встану і чи будемо знімати взагалі...

На ранок я зрозумів, що кліп має бути таким і зателефонував Скуріку  та решті музикантам. Вони підтримали цю ідею, яку згодом  реалізував В. Скуратовський  за допомогою О. Борщевського. Більше того, коли я вже міг стояти і трохи рухатись Скуратовський разом з оператором Шкляревським приїхали до мене, щоб відзняти мене в "новому образі":) Дивно, але коли я вперше побачив цей кліп - подумав, що саме цього нам і не вистачало. Тож подякуєм усім творчим  людям, (особливо В.Скуратовському) які працювали над  цим кліпом і подарували нам такий потрібний позитив.

Треба ж підписатися - Харчишин

Оу, велике дякую за відповідь. Навіть за дві відповіді! Бо я к раз думала спитати, хто ж тут відповідає нам ;)

Стр.  1  2 

Всім привіт! Ви знаходитесь в блозі гурту Друга ріка. Тут
з'являються фото, відео та тексти про життя гурту. Додавайте нас до друзів.

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Календарь

Июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7